0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сваровски светло Колорадо Топаз Кристал Хотфикс, 28 парчиња

Сваровски светло Колорадо Топаз Кристал Хотфикс, 28 парчиња

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Кристалите со рамен грб на Сваровски се лабави кристални елементи со рамна обратна страна, која е пред-обложена со лепак чувствителен на топлина. Овие рамни грбови можат лесно да се применат на голем спектар на материјали за текстилни носачи со употреба на топлина за да се произведе издржлив и долготраен кристален ефект. Толеранции на конзистентен дијаметар - за лесна примена и постојан изглед . супериорен квалитет на производот - со скоро нула стапка на отфрлање . сигурна адхезија на ткаенина и извонредна брилијантност - искра што го фаќа окото . 16 SS светлина Колорадо Топаз.

За производот

Избор на клиент