0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Мебел на Америка Валери Вуд Вуд без вооружено јадење столици - сет од 2, црно

Мебел на Америка Валери Вуд Вуд без вооружено јадење столици - сет од 2, црно

DEN 1551.84
Достапно за нарачка

Достапност

Вашата трпезарија ќе ужива во топла надградба со овој сет на две софистицирани странични столчиња инспирирани од двоен тон, дизајнирани од Валери. Седнете во удобност на контуираното античко дабово седиште, кое обезбедува остар, убав контраст со црната рамка за лакови и потпирачот за грб. Елегантно свртените предни нозе и малку запалени нозе на задните нозе додаваат конечен допир на стил и поддршка. Мебел на Америка Валери Вуд Вуд, без вооружени столици за јадење - сет од 2, црна вклучува : две (2) столчиња за јадење. Стил : земја. Заврши : Црн и антички даб. Материјал : Цврсто дрво, фурнир од дрво. Контурирано дрво седиште за дополнителна удобност. Слабениот потпирач за грб додава дополнителна визуелна привлечност. Конструирано од цврсто дрво со 2 тони. Потребно е собрание. Бродови во 1 кутија. Димензии и тегови : целокупни димензии : 19 "w x 22,75" d x 39 "ч. Висина на седиштето (подот до седиште) : 18". Длабочина на седиштето : 17 ". Капацитет на тежина : 225 фунти. Тежина на производот : 49 фунти. Кликнете овде за да ја видите продавницата за водичи за склопување Семејниот пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, пребарувајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашата просторија во вашата просторија во дома.

За производот

Избор на клиент