0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
И момчиња Jerseyерси Тенк и кошаркарски шорцеви со 2 парчиња сет, големини 4-18

И момчиња Jerseyерси Тенк и кошаркарски шорцеви со 2 парчиња сет, големини 4-18

DEN 448.00
Достапно за нарачка

Достапност

Вашето мало момче ќе биде повеќе од подготвено да го преземе теренот во оваа облека со 2 парчиња и шорцеви од и 1. Резервоарот без ракави е изработен од удобен материјал од полиестерска мрежа што е дише, лесен и влага. Завршете го целиот изглед со кошаркарските шорцеви AND1 кои доаѓаат вклучени во овој сет од 2 парчиња. Шорцевите се изработени од полиестерска мрежа, исто така, за супер удобно и класично вклопување. Двете артикли гордо го прикажуваат логото And1 на градите и ногата. Достапно во разновидни големини и бои. Облека со 2 парчиња сет со еден резервоар и еден пар шорцеви. Резервоар без ракави и шорцеви. Ребрести деколте. Еластично затворање на половината на шорцевите. Дишење, лесен и губење на влага. Класично и 1 лого. Достапно во разновидни големини и бои. Машина за перење.

За производот

Избор на клиент