0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уметничка галерија на ремек -дело Виндтаун Бич Куќа од Кетлин Денис Канвас Уметнички печати 16 20

Уметничка галерија на ремек -дело Виндтаун Бич Куќа од Кетлин Денис Канвас Уметнички печати 16 20

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа носталгична крајбрежна поставка се одликува со океанска куќа со линија на гроздобер облека што виси да се исуши. Галебите се превртуваат над океанските бранови, додека светло ветре нежно турка едриличари до нивната дестинација во далечината. Без разлика дали ќе изберете да го покажете ова прекрасно парче во вашата дневна соба, спална соба, бања или како фокусна точка на крајот на долг ходник, загарантирано е да се повлече фокусот и да го привлече вниманието. Печатено на висококвалитетен материјал за платно што нуди исклучителни детали и точен приказ на боја, овој зачудувачки принт е исто така супер лесен и е лесен за виси. Нема потреба да се справувате со тешки и несакани рамки бидејќи ова парче бара само неколку нокти и стабилна рака за монтирање. Уметнички печатење на истегнати платно. Совршен за декор за дома и кујна. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.

За производот

Избор на клиент