0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Спакувана забава „Повеќе ленти, повеќе забавни“ микрофибер пешкир и сет на Scrunchie

Спакувана забава „Повеќе ленти, повеќе забавни“ микрофибер пешкир и сет на Scrunchie

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Дајте му на вашата рутина за убавина надградба со оваа забавна и функционална обвивка за крпи и чистачи што ги дизајниравме во светли ленти. Ултра-меката ткаенина за влага за влага ги задржува работите без врева и е совршен подарок за себе или за некој што го сакате оваа празнична сезона! Спакуваната забава „Повеќе ленти, повеќе забавни“ микрофибер пешкир и сет на Scrunchie е 2 компјутери што вклучуваат обвивка за микрофибер пешкир и скринџа . материјалот за микрофибер за завиткување и пиштол се дизајнирани во новини отпечатоци и бои. Големина на завиткување на крпи : 58инч WX29inch H. Материјалот за пешкир е супер мек, мазен допир на кожата и удобен од 85% полиестер и 15% полиамид.

За производот

Избор на клиент