0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Девојки за бебиња и мали деца UPF50+, сет за пливање, големини 12м-5Т

Девојки за бебиња и мали деца UPF50+, сет за пливање, големини 12м-5Т

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Таа ќе биде најсеченото бебе од цреша во овој костум за пливање во танкини. Се одликува со UPF50+ заштита од сонце, брзо сушење 4 -патна ткаенина за истегнување за удобност и заштита. Двојно вртење на врвот на Танкини со широки крстовички ленти и детали за лак. Целосното покритие и одличните дното на фитинг се дизајнирани за удобност. Машина за перење. UPF50+ заштита од сонце. Брза ткаенина за сушење. Удобно и издржлив. Одлично одговара. Одличен квалитет.

За производот

Избор на клиент