0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
1 2 w 6 d 10 h h Clarksville дрво гроздобер декор заграда, црвено за спасување

1 2 w 6 d 10 h h Clarksville дрво гроздобер декор заграда, црвено за спасување

DEN 652.64
Достапно за нарачка

Достапност

Willе ги сакате овие внимателно дизајнирани корбели направени за да ја одразуваат старата, античка и рустикална убавина. Тие се изработени од квалитетно тврдо дрво, направени да траат. Користете ги за да направите шармантни полици, украсете агли на начини за влез, книжарници, декор и многу повеќе. Секоја заграда доаѓа со претходно дупчење за висини слотови за брза и лесна инсталација. Рачно обоени и потресени во популарни бои. Пред-завршена, подготвена за инсталирање. Цврсто тврдо дрво Корбел/заграда. Декоративен гроздобер стил антички корбел. Мулти-употреба разноврсна поддршка и декор. Подготвени да висат со закачалки за клучни дупки.

За производот

Избор на клиент