0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Само мојата големина женски плус џеб со големина на џеб на валани манжетни каприс

Само мојата големина женски плус џеб со големина на џеб на валани манжетни каприс

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Материјал : 79% памук/20% полиестер/1% спандекс. Земја на потекло : Увезен. Материјал : 79% памук/20% полиестер/1% спандекс. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Земја на потекло : Увезен. Грижа : Машината за перење. Ockебови : Две предни и два задни џебови. Карактеристики : полите на ролна; Истегнете тексас за удобно вклопување. Материјал : 79% памук/20% полиестер/1% спандекс.Удобност и стил - да, можете да ги имате сите со само затегнување на мојата големина. Ockебови : Две предни и два задни џебови. Материјал : 79% памук/20% полиестер/1% спандекс. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Roll Cuff истегнете ги капри панталони за жени со плус големина од само моја големина. Земја на потекло : Увезен. Ockебови : Две предни и два задни џебови. Roll Cuff истегнете ги капри панталони за жени со плус големина од само моја големина. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 21 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Карактеристики : полите на ролна; Истегнете тексас за удобно вклопување. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x.

За производот

Избор на клиент