0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „автомобил 2“ платно уметност од Фенер Прес

Трговска марка ликовна уметност „автомобил 2“ платно уметност од Фенер Прес

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Уметник : Lantern Press Subject : Transport Style : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има автомобил во центарот на рамката и зборовите "Гаражата на Марфи " Горе.Гикули (ЈЕЕ- Клеј) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Фенер Прес „Автомобил 2“ платно уметност.

За производот

Избор на клиент