0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Јакна за камиони за камиони за девојчиња од Деца на Леви, Девојки, големини 2T-4T

Јакна за камиони за камиони за девојчиња од Деца на Леви, Девојки, големини 2T-4T

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Time Tested Chomcher јакна на Леви е изработена од класична ткаенина од памук тексас и има елементи за дизајн на потписи од оригиналот. Направено со издржлив тексас што е лесно да се мие, оваа јакна од џин се подобрува со абење и прави негувана традиција со рака. Предизвикувачот на Леви, Trucker Jean јакна, изработена од класичен, не-истегрен памучен тексас . зашилен јака, долги ракави, 2 џебови на градите и 2 џебови за заварување . Стандардниот погодок на камионџиите на половината . Големите деца големини на копчето предни затворања; Помали димензии се карактеризираат со предните затворачи на копчето.

За производот

Избор на клиент