0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Манор Парк 48 Класичен традиционален дрвен агол на камин медиум ТВ конзола - еспресо

Манор Парк 48 Класичен традиционален дрвен агол на камин медиум ТВ конзола - еспресо

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Искористете го вашиот агол простор со овој класичен 48-инчен штанд за дрво со електрично камин. Неговиот агол дизајн го прави ова совршена единица за заштеда на простор додека создава топол, забавен простор во вашиот дом. Оваа традиционална конзола за камин е направена од високо-одделение MDF со трајна фининат на ламинат и може да смести ТВ до 55 инчи. Се одликува со полици зад две калено стаклени врати, отворена полица за да одговара на вашите медиумски компоненти и додатоци и систем за управување со кабел за одржување на уреден простор. Инсталацијата не бара електричар, едноставно вклучете го стандардниот излез на домаќинството и не е потребно вентилирање. Со класичен, традиционален стил на дизајн. Одликувајќи се со агол дизајн за да заштедите простор во вашата дневна соба, спална соба или која било просторија. Во богата, текстурирана завршница направена од високо одделение MDF и ламинат. Оваа аголна конзола може да поддржи до 250 килограми. Вклучува електричен камин во кој има дисплеј за светло за најавување на Faux; Не е потребен електричар, бидејќи станува збор за едноставна единица за приклучок што е лесна за употреба. Испораки подготвени за составување со чекор-по-чекор инструкции. Димензии : 32 "H x 48" W x 20 "L.

За производот

Избор на клиент