0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Широко теле над багажникот на коленото

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Широко теле над багажникот на коленото

DEN 819.04
Достапно за нарачка

Достапност

Олицетворение на мода-напред, Медал од Бринли Ко. Со истегната веганска кожа што се издига над колената, широко-теле, и удобната пена од 4 мм Tru ™ подножјето, овие нудат удобност и смел стил. Еден квадратен пети додава ретро пресврт, а ниската блок-потпетица го воздигнува дизајнот. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 21 1/2 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен обем : 17 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Избор на клиент