0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Графички маици за перформанси на задните момчиња, 3-пакувања, големини 4-16

Графички маици за перформанси на задните момчиња, 3-пакувања, големини 4-16

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Графички маички галор! Заликувајте се на нови омилени со оваа перформанси Графичка маица 3-пакет од Хинд. Трајни и удобни, сите три стилови се направени во лесна ткаенина за да останат во чекор со него во активни денови. Благодарение на кул графички отпечатоци, тие се исто така одлични комплети и на неговите обични облеки исто така! Од училиште, до вежбање, па дури и само ладење дома, овие маици сигурно ќе бидат секојдневно одење! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 3-пакети : три маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт однапред; Лесна ткаенина. Изведба графичка маица 3-пакет за момчиња од Хинд.

За производот

Избор на клиент