0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
12 H Sullivans Grey Dachshund Planter, сива

12 H Sullivans Grey Dachshund Planter, сива

DEN 943.84
Достапно за нарачка

Достапност

Овој забавен scубител на скулпторски пластери е покриен во сив камен финиш што прекрасно се спарува со оваа весела и необична силуета. Прекрасен акцент за вашиот дом, во затворен простор или надвор, овој чуден лик е полн со непогрешлив шарм. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украси за дома. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата, додека вклучува модернизирани трендови за да го задржи вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде, во Саливанс, се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни цени. Додадете малку чудесна забава на вашиот отворен простор со овој засадувач на жаби од јаглен . Направено со квалитетен, издржлив материјал, овој производ е направен за отворено . сложените детали за оваа фигура на градина од смола ќе биде сигурно да ги фати очите на сите ваши гости . Овој производ мери 22,25 "L x 8" W x 12 "H - Внатрешни мерки 12" L x 4 "W x 6,5" H. Оваа ставка е направена од смола.

За производот

Избор на клиент