0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Единствени поволни цени женска пижама кошула за спиење ноќна облека за спиење

Единствени поволни цени женска пижама кошула за спиење ноќна облека за спиење

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење. Оваа пижама за пижами за жени е изработена од супер мека ткаенина, удобна, дишејќи и пријателска за кожата, што го прави погодно да се вклучите/исклучувате, да ве одржуваме прилично и удобно цел ден. Карактеристики и изречен дизајн на лаптопи, меко и удобно, што ве тера да се чувствувате пријатно цела ноќ, да уживате во удобен сон и сладок сон. Без оглед на пријатното време на спиење, лежење домашно релаксирање, попладневно попладне, или релаксирачка бања, меката и лесна женска ноќна ноќ може да се дружи со вас цело време. Овој ноќен фустан на дами од мини-должина е совршен за забави за дремка, ноќни пижами или секојдневно носење или како подарок за празник за Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ или роденден. Единствени поволни цени за женска пижама кошула за спиење ноќна облека за спиење, модална PJ поставува 95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Цврста боја. Есен/зима. Редовно вклопување. Машинско миење ладно со слични бои.

За производот

Избор на клиент