0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Машка руина платно за лежечка патика за чипка

Машка руина платно за лежечка патика за чипка

DEN 559.84
Достапно за нарачка

Достапност

Служливата патека за чистачи на платно од машка едриличари е класичен чевли за човекот во движење. Лесен, флексибилен и дише. Разноврсна подготвеност за активни денови. Плови од платно од платно од платно.

За производот

Избор на клиент