0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Концепти на женска плус големина сублимација на врвот на вратот со асиметричен полите

Концепти на женска плус големина сублимација на врвот на вратот со асиметричен полите

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Одете од биро до вечера во овој врвен врат од концепти. Со привлечни очи, сите отпечатоци, овој врвен пуловер за кратки ракави има ласкава асиметрична полите и искривени акценти на rhinestone од предната страна. Совршено лесен и воздушен за целодневна удобност, овој врвен пар на жените со вашите омилени фармерки за да го заврши изгледот! Материјал : 50% рециклиран полиестер/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-вратл. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Акценти на Rhinestone однапред; асиметричен полите со сатен-како трим; Слаб Jerseyерси; мека и лесна. Women'sенски плус сублимација на кратки ракави на врвот од концепти.

За производот

Избор на клиент