0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
КОЛЕКЦИЈА ЗА ДИВОТНИЦИ ЗА ДИВОТНИЦИ ДИВЕР Ефект Велур Худи, големини 5- & Плус

КОЛЕКЦИЈА ЗА ДИВОТНИЦИ ЗА ДИВОТНИЦИ ДИВЕР Ефект Велур Худи, големини 5- & Плус

DEN 240.00
Достапно за нарачка

Достапност

Чувајте ја пријатната оваа сезона со колекцијата „Девојки за правда“ X Dye Effect Velor Hoodie. Оваа супер-мека худи има прекрасен ефект на боја во луксузно мека ткаенина велур. Со своето сребро скриптирано лого, оваа симпатична качулка сигурно ќе биде главен во зимската гардероба на вашите девојки! Спарете го со совпаѓање џогери или нејзините омилени правда за правда за изглед исто толку уникатно колку што е! Материјал : 94% полиестер, 6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Худ. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долг ракав. Ockебови : Kangеб од кенгур. Карактеристики : манжетни со ребра и полите, џеб од кенгур, лого на сребрена фолија. Колекција на правда X Dye Effect Velor Hoodie за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

За производот

Избор на клиент