0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Студио Wynwood Printed Beauty & Fashion Canvas Art Print

Студио Wynwood Printed Beauty & Fashion Canvas Art Print

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Пистата Авенија мода и глам wallид уметност платно за печатење на кукли - толку модни книги - Пинк, бели кукли спомени - така модни книги, е вешто изработено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за книги за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Избор на клиент