0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уметнички ткајачи Фројд Дотс област, црна, 9'2 12 '

Уметнички ткајачи Фројд Дотс област, црна, 9'2 12 '

DEN 6000.00
Достапно за нарачка

Достапност

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полиестер во Турција и има висок куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. Машина ткаена во Турција со 100% полиестер. Пријатниот висок куп нуди дополнителна перница под нога додека додава текстура во вашиот простор . Прегрнете го привлечноста на сегашниот момент со нашите современи килими кои ја доловуваат суштината на современата култура. Со разновиден спектар на бои, форми и текстури, овие килими нудат визуелна таписерија која резонира со постојано развивачки дух на денешната внатрешна естетика . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците . Тешка и отпорна на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина пред да примените решенија за чистење. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење.

За производот

Избор на клиент