0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сребрени фармерки копродукции за мажи Алан класика со права нозе, големини на половината 28-44

Сребрени фармерки копродукции за мажи Алан класика со права нозе, големини на половината 28-44

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Фармерки со права нозе со темно индиго исплакнете сребрени фармерки копродукции Алан класика на Алан, вклопуваат права фармерки под права тексас - Jeanан кој изгледа добро на сите, Алан седи веднаш под половината и има класично вклопување низ колкот и бутот. Овој пар е дизајниран во тексас за истегнување на перформанси со крајна флексибилност и подвижност за момци кои се секогаш во движење. Завршено со права нога плус темно индиго исплакнете со тешки образци за пескарење и размахване. Седи веднаш под половината со класичен колк и бутот. Деним за истегнување на перформансите со крајна флексибилност и подвижност. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува. 16 "отворање на нозете, 30/32/34" ИНСЕАМИ.

За производот

Избор на клиент