0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
® Сет за хранење на мали лимени за правда на Batgirl Justice League

® Сет за хранење на мали лимени за правда на Batgirl Justice League

DEN 367.84
Достапно за нарачка

Достапност

Сетот за хранење на мали деца на Battgirl League League го олеснува независното хранење со забава со дизајни за правда лига украсени на секоја ставка. Поделената плоча на правдата лига доаѓа со три оддели за да ја задржи храната одвоена. Заедно со поделената чинија, садот за правда лига е издржлив и мала тежина која трае преку транзицијата на вашето дете во инфразивно јадење. Покрај тоа, изолираната чаша за тврд плука е 100% протекување, истурање и докажување на пауза додека го одржувате пиењето на вашето бебе. Сите предмети во сетот се безбедни без BPA и машина за миење садови. Вклучува 1 поделена чинија, 1 вилушка/лажица сет, 1 сад и 1 изолирана чаша за тврд плунка. Поделената плоча доаѓа со 3 оддели што ја чуваат храната одвоена. Промовира безбедно, независно јадење. Издржлив и лесен; Купот на тврда плунка е 100% протекување, истурање и докажување на пауза. Безбеден БПА и машина за миење садови; За 12м+.

За производот

Избор на клиент