0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Студио лице за кампување шатор за проширен дизајн на куполи

Студио лице за кампување шатор за проширен дизајн на куполи

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

MF Studio 6 лице Семеен шатор! Ние сме професионален градинарски двор, производител на производи на отворено и дизајнираат висококвалитетни производи на отворено за вас. Ние инсистираме да ја користиме суровината со добар квалитет и да ви обезбедиме конкурентни цени. Нашата главна цел е да го исполниме вашето задоволство. Идеално за вашето семејство! Можете да уживате во вашето семејно време со нашиот шатор за кампување во студиото МФ. Дополнителна голема димензија е погодна за 6 лица и не треба да се грижите за просторот. Лесно поставено и преносно! Willе ви треба само една минута да го соберете нашиот шатор за кампување, исто така, сите делови можат да бидат спакувани во еден ранец и можете да го носите насекаде. Подобра заштита од вентилација! Голем "d " Вратата во стилот и страничниот прозорец можат да ви обезбедат подобра вентилација. Можете исто така да уживате во свеж воздух во нашиот шатор за кампување. Карактеристики : 【Вентилација & Заштита】 Голема врата во стилот на „Д“ & 2 прозорци со горниот панел за мрежи обезбедуваат одлична вентилација. Челични столбови со висок степен за убава отпорност на ветер . 【Димензии】 12’x 7 'подни простор и висина на центарот од 8 инчи од 5 метри. Пространа ентериер може да смести 4 -6 кампери (различно според индивидуалните димензии). Одговара на 2 кревети со близнаци. 【Лесно склопување】 Комплетен сет на ракави за пол -ракави & Дизајн на куполи го прави поставувањето брзо и лесно, 5 минути. 【Пакет вклучуваше】 шатор, шаторски столбови, дождови, шатори, торба за носење. 【Гарант за 1 година】 Ние се обидуваме да направиме шатори за кампување колку што можеме. Ако има дел од кој било дел недостасува или е оштетен, ветена бесплатна замена или поврат. 【Забелешка】 】убезно упатете го упатството за корисникот од делот за упатства за производи што има детали за бројот на столбови и упатства за тоа како да го користите.

За производот

Избор на клиент