0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Скутери со 2 лица со спектар, портокалова и виолетова, сет од 2

Скутери со 2 лица со спектар, портокалова и виолетова, сет од 2

DEN 671.84
Достапно за нарачка

Достапност

Скутерот со 2 лица со спектар е изработен од силен и издржлив полипропилен материјал и има четири заштитни прирачници за дополнителна безбедност. Оваа играчка може да додаде разноврсност во време на игра или рутина на тренингот. Овој сет на две детски скутери може да поддржи еден возач од 200 фунти или два возачи до вкупно 300 фунти. Децата на возраст од 6 години и нагоре ќе се вртат и ќе возат со часови со оваа возбудлива играчка со четири тркала. Скутери од 2 лица со спектар, портокалови и виолетови, сет од 2 : големи скутери со 2 лица. 4 Заштитни држачи. Играчки од портокалова и виолетова скутер направени од тврд полипропилен. Шест тркала со дијаметар од 2 "поддржува еден возач до 200 фунти или 2 возачи до 300 фунти.

За производот

Избор на клиент