0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Заменливи реверзибилни златни тон на тркалезни кабел, почетни нараквици од Пинк Бо - Аква

Заменливи реверзибилни златни тон на тркалезни кабел, почетни нараквици од Пинк Бо - Аква

DEN 1200.00
Достапно за нарачка

Достапност

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора Компатибилни шарми од 6,5 инчи заменливи реверзибилни златни тон на тркалезниот кабел Почетни нараквици со розова кутија - Аква.

За производот

Избор на клиент