0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Garanimals Baby & Toddler Girls Raglan и Ribbed Mirt Multipack, 4-пакувања, големини 12м-5T

Garanimals Baby & Toddler Girls Raglan и Ribbed Mirt Multipack, 4-пакувања, големини 12м-5T

DEN 230.24
Достапно за нарачка

Достапност

Комплетен со пет основни маички, Раглан и ребрестиот маица со маица на Гаранималс ја зачува својата гардероба со леснотија! Ткаенината со памук-мешавина gives дава мекост што трае цел ден, така што таа останува удобна за секоја активност. Дизајнирани во разноврсно, редовно вклопување, овие тимови се пар на сите нејзини омилени дното. Исклучиво на. Материјал : маичка за печатење со ребра : 60% памук/40% полиестер; Маица со кратки ракави Раглан : 60% памук/40% полиестер; Ракави : 55% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 4-парчиња сет вклучува : четири маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаенина со ребра; Раглански ракави. 4-парчиња Раглан и ребреста маица мултипак за девојчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

За производот

Избор на клиент