0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Skechers Little & Big Girls Street Uno Lite во мојата зона патика

Skechers Little & Big Girls Street Uno Lite во мојата зона патика

DEN 359.36
Достапно за нарачка

Достапност

Влезете во зоната на пернишана удобност со улицата Скекерс (ТМ) Уно Лајт - во мојата зона чевли. Оваа модна патика за чипка се одликува со синтетичка горна горната боја со влошка со меморија за ладење со воздух (R) и платформа клин-амортизирана мидазола. Мемориска пена со ладење на воздухот. Лесен. Машина за перење.

За производот

Избор на клиент