0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уметнички ткајачи Калиас област килим

Уметнички ткајачи Калиас област килим

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Поддржувајќи ги различните обрасци и беспрекорно боење на безвременски изработен дизајн, оваа совршена машина направена парче сигурно ќе даде изјава во вашиот простор. Тие се машински изработени со 70 проценти полипропилен, 30 проценти полиестер. Стручно направени во Израел, овие килими се главен пример за неверојатна изработка и чиста елеганција. Уметноста на јазолот Калиас Површина килим : Машински изработен килим. Стил : современ. 70 проценти полипропилен, 30 проценти полиестер.

За производот

Избор на клиент