0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Машки патриотски 4 -ти јули салон ammемерал

Машки патриотски 4 -ти јули салон ammемерал

DEN 575.84
Достапно за нарачка

Достапност

Покажете малку loveубов кон црвената, белата и сината и опуштете се во стил! Овие пријатни, удобни, ултра-меки комбинезони за пижами имаат странични затворачи на кука и јамка и прилагодливи ленти за совршено вклопување. Моделот е 6’1 ”и носи големина M. приближно. Мерење на должината на телото (врвот на биб до дното на ногата) : мал : 50 ”; Медиум : 52 ”; Големи : 54 ”; X-large : 56 ”; 2x-large : 58 ". Прибл. In Seam : мал : 28"; Среден : 28,5 "; голем : 29.5"; x-large : 30.5 "; 2x-large : 31.5". Prontеб на предниот биб; 2 странични џебови за цвест за да се одржат најважните работи. Прилагодливи ленти за рамо. Затворање на странична кука и јамка за лесно вклучување и исклучување. Ултра-мека текстура; Контраст за печатење. Француско Тери тело. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки САД Jammeralls.

За производот

Избор на клиент