0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
12 12 квадратни акациони дрвени плочки за блокирање на тротоарите, слт

12 12 квадратни акациони дрвени плочки за блокирање на тротоарите, слт

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Aukfa 12 "x 12 " квадратна багрема за блокирање на плочки за подови, пакет за проверка на плочки од 10 плочки. Aukfa им носи на клиентите плочки од дрво палуба направени од цврсто дрво и пластична основа. Производот е покриен со слој масло базирано на вода, што го прави производот отпорен на вода. Благодарение на нивната голема прилагодливост, плочките од дрво палуби се погодни за повеќето. Надворешни простори како што се балкони, градини, тремови и покриви. Производот лесно се влева врз основа на механизмот за блокирање за наједноставна инсталација без дополнителни алатки или опрема. Карактеристики совршена големина : Секоја плочка има квадратна форма со дебелина од 0,75 инчи. Дрвениот дел е дебел 0,47 инчи, а пластичниот дел е доволно 0,28 инчи доволно за дренажа за време на сезоната на дождови . водоотпорен дрвен дел 0,47 "; пластичен дел 0.27"; 1 квадратен метар треба 11 фунти. Нето тежина на производот : Едно парче 1,43 фунти. Детали за пакетот : 10 компјутери/ Поле 13.00 * 13.00 * 7,50 инчи 14,30 bs. Материјал : дрво цврсто багрем дрво; Пластика ПП пластика, црна боја; Завршено со масло базирано на вода. Капацитет на тежина : една точка 400 фунти.

За производот

Избор на клиент