0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
ДизајнАрт завеса за затемнување на средниот век

ДизајнАрт завеса за затемнување на средниот век

DEN 495.84
Достапно за нарачка

Достапност

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа завеса за златни и сини кругови. Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на висококвалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее и е рачно изработено на побарувачка само за вас. Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на оваа сина завеса целосно и безбедно машина што може да се мие. Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината. Италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

За производот

Избор на клиент