0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Гел за прозорец за Ноќта на вештерките, злобна вештерка, возрасна

Гел за прозорец за Ноќта на вештерките, злобна вештерка, возрасна

DEN 191.84
Достапно за нарачка

Достапност

Облечете го вашиот простор за Ноќта на вештерките со патот да ги прославите прилепувањата за гел за Ноќта на вештерките. Начинот на славење на прилепувањата за гел за Ноќта на вештерките се забавен декоративен детали што може да оди на огледала, стаклени прозорци, апарати од не'рѓосувачки челик, табли за суво бришење и многу повеќе за да се одржи жив духот на Ноќта на вештерките. Сезонски, празнично и еднократно, можете да ги симнете и да ги користите од година во година за да додадете малку навивање за Ноќта на вештерките на вашиот сезонски декор. Најдобро од сè, овие прилики се забавни и за децата и за возрасните. За најдобри резултати, измијте ја површината пред да ги нанесете овие прилепувања на гел. Тие не се препорачуваат за обоени или тврди дрвени површини. Бидете сигурни да го проверите целиот пат да ја прославите колекцијата на Ноќта на вештерките за повеќе украси, носии и фаворити за да ја направите вашата куќа најсвеста во соседството. Украсете во стил со начин да ги прославите прилепувањата за гел за Ноќта на вештерките оваа година. Начин да ги прославите прилепувањата на вештерките на Ноќта на вештерките. Собрани димензии на производот : 5,5 x 12 инчи. Материјали за производи : 100% термопластична гума. Не се препорачува за насликани wallsидови или површини од тврдо дрво. Сезонски, празничен и еднократно. За најдобри резултати, измијте ја површината пред да ја користите. Совршен начин да ја донесете сезоната на Ноќта на вештерките во вашиот дом. Забава за возрасни и деца исто.

За производот

Избор на клиент