0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Детето на моето бебе на Картер, бебе унисекс, каросерија за Ноќта на вештерките, сет на биб и облека, 4-парчиња, големини предме- месеци

Детето на моето бебе на Картер, бебе унисекс, каросерија за Ноќта на вештерките, сет на биб и облека, 4-парчиња,

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Првиот Ноќта на вештерките на Бебето е зачудувачки во овој мое дете на Унисекс Унисекс на овој картер. Кошулата со прицврстувачи се одликува со ладна графичка коска на скелетот и спарена со координативните панталони за коски на скелетот, бебето има совршен прв изглед на Ноќта на вештерките! Или облечете се бебе во моето дете на моето дете на Ноќта на вештерките Унисекс каросерија! Bodysuit со прицврстување на духови се одликува со печатење со духови што совршено се спарува со водоотпорна биб што му дозволува на светот да знае дека е „мојот прв Ноќта на вештерките“. Не можете ли само да ги замислите симпатичните слики? Секое парче во овој пакет е стандардно 100 од OEKO-Tex, така што е сертифицирано чисто за вашето малечко. Материјал : 60% памук, 40% полиестер; Биб : Бариера отпорна на вода. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Одговара : Snug. Затворање : Повлечете ги панталоните и затворањето на привремено на Биб. Ракави : Долго. Сет вклучува : една маица, еден пар панталони, еден каросерија, една биб. Карактеристики : Преклопување на рамената, ребрести во глуждот, графичкиот скелет, графичката тиква и духовите, буквите „Мој прв Ноќта на вештерките“, сертифициран стандард 100 од ОЕКО -TEX®.

За производот

Избор на клиент