0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Гаранималс бебе и мали деца печати и цврсти шорцеви, 4-пакувања, големини 12м-5Т

Гаранималс бебе и мали деца печати и цврсти шорцеви, 4-пакувања, големини 12м-5Т

DEN 479.84
Достапно за нарачка

Достапност

Кул и удобно! Овој краток 4-парчен мултипак шорцеви од garanimals е совршен за вашето авантуристичко мало момче. Овие шорцеви за печатење и цврсти бои се удобни како и секогаш со затегната еластична лента за половината за лесно повлекување на облекување и функционални џебови за да ги држат неговите богатства. Измешајте ги и совпаѓајте ги овие дното со кое било од нашите забавни врвови на Garanimals за да го завршите неговиот изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Пол Машки. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 4 пара шорцеви. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Шорцеви за мрежи за момчиња и момчиња од мали деца од Гаранималс.

За производот

Избор на клиент