0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Care® Светло зелено креветно здолниште пакет

Care® Светло зелено креветно здолниште пакет

DEN 639.20
Достапно за нарачка

Достапност

Завршете го изгледот на спалната соба на вашето дете со здолниште за кревет. Додавањето здолниште за кревет ќе ја направи спалната соба на вашето дете да се чувствува топло и пријатно. Ова симпатично светло зелено здолниште ќе го зрачи шармот и енергијата што ја заслужува спалната соба на вашето дете. Вклучува додадени детали за небесни меки точки. Дизајниран да одговара на вашиот уникатен стил и ќе додаде дополнителен допир на убавината во просторијата на вашето дете. Големина на креветчето со 13,5 долги здолништа/големина на порта со 10? долго здолниште. Здолништето на креветот ќе ја направи спалната соба на вашето дете да се чувствува топло и пријатно. Ова здолниште во кревет ќе зрачи со шарм и енергија што ја заслужува спалната соба на вашето дете. Дизајнирано да одговара на вашето уникатно чувство за стил. Лесна грижа? Машината што може да се пее за да не треба да стресот за хаос. Добијте го вашето дете ова симпатично здолниште во кревет денес!.

За производот

Избор на клиент