0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Прилагодено печатено пинг -Понг топки

Прилагодено печатено пинг -Понг топки

DEN 127.52
Достапно за нарачка

Достапност

Прилагодете го вашиот сопствен сет од 6 топки за пинг -понг. Создадете свои сопствени топки за понг -понг во боја со фотографија, лого или текст. 1-starвезда Пинг Понг топка, 40мм лесна 2,7 грам специјално направени за употреба на игра. Прилагодена целосна боја со фотографија или графичка. 1-starвезда Пинг Понг топка. Бела боја. 40мм беспрекорен. 2,7 грам. Направено за официјална употреба на игри.

За производот

Избор на клиент