0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ekena Millwork 48 W 8 H 1 P Pitch Carrillo Архитектонски одделение ПВЦ Гејбл педимент

Ekena Millwork 48 W 8 H 1 P Pitch Carrillo Архитектонски одделение ПВЦ Гејбл педимент

DEN 3260.48
Достапно за нарачка

Достапност

ПВЦ-педиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи. ПВЦ педиментот на Гејбл нема да се олупи, раздели или распаѓа. Веднаш е подготвен за сликање и инсталација. Гејбл педименти, ѓумбир, тремови загради и дефинираат дополнувања во историските и викторијанските домови. Деталното детално изработување и традиционалниот шарм на украсна мелница може во голема мерка да го подобри надворешноста или едноставно да обезбеди совршен допир за завршна обработка. Долготрајни и се држат до природните елементи. Јасни детали со асортиман на ексклузивни сложени дизајни. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрафеат со вообичаени алатки. Лесен и лесен за инсталирање. Надворешни смола, пластика, дрво и алуминиумски производи. Инстант реновирање со минимално време и напор.

За производот

Избор на клиент