0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Мое дете на Картер, мое момчиња со кратки ракави со кратки ракави и панталони, сет, 2-парчиња

Мое дете на Картер, мое момчиња со кратки ракави со кратки ракави и панталони, сет, 2-парчиња

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Да, за лесни облеки! Мене да се натпреварува дво-парче сет од моето дете на Картер значи дека тој е подготвен во ниеден момент. Комплетирајте со каросерија и координирајќи ги панталоните за влечење, сите тој треба да игра, ползи, дневна и да остане удобна цел ден. Сетот за облека со 2 парчиња вклучува : еден каросерија и една панталона за влечење. Телорија : вратот на екипажот со ребра; кратки ракави; Апликација на знаци однапред; Силно затворање на предвремено. Панталони : стајлинг за влечење; покриена еластична половината; Обврски манжетни. Супер-мека. Големини новороденче-24м. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Облека за тела и панталони со 2 парчиња поставени за бебешки момчиња од моето дете на Картер.

За производот

Избор на клиент