0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Cellet Rui Premium Tempered Glass Screen заштитник за Samsung Galaxy на

Cellet Rui Premium Tempered Glass Screen заштитник за Samsung Galaxy на

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Заштитете го вашиот мобилен телефонски екран со заштитниот екран со стакло со стакло Ruix Premium. Точно исечете го за да одговара на вашиот телефон, а заштитникот на стаклото на екранот обезбедува крајна заштита за вашиот екран без да ги попречува можностите на екранот на допир. Секој заштитник на екран на стакленички екран обезбедува јачина на цврстина од 9 часа со минимална дебелина, заштита од доказ за гребење, а неговата олеофобична обвивка обезбедува отпорност против измамници и отпечатоци од прсти. Едноставно за инсталирање, пакетот вклучува бришење алкохол, микрофибер крпа, сина филм и упатства за да помогне во примената на екранот. Cellet Ruix Premium Tempered Glass Ection заштитник за Samsung Galaxy On5 (0,3 mm) : Прецизно намалување за вашиот специфичен телефон. Направено од премиум стакло со стакло што нуди супериорна заштита на вашиот телефонски екран. Shatter Proof, Scratch Rof, обезбедува сила на тврдост 9 H. Олеофобична обвивка нуди отпорност на масло и маснотии. Јасно про transparentирно стакло не се меша во можностите на екранот на допир.

За производот

Избор на клиент