0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Stuple Industries Преземете го она што ви треба тоалетна хартија мачка графичка уметност црна врамена уметност wallидна уметност, дизајн од ziwei li

Stuple Industries Преземете го она што ви треба тоалетна хартија мачка графичка уметност црна врамена уметност

DEN 719.84
Достапно за нарачка

Достапност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : хартија; Мачка; Миленик; Цицач; Животно; Хартиена крпа; Ткиво; Тоалетна хартија, бања, хумор, земете го она што ви треба. Дизајн од Зивеи Ли.

За производот

Избор на клиент