0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Kuplepe home декор цитира рустикално платно уметничко печатење

Kuplepe home декор цитира рустикално платно уметничко печатење

DEN 303.20
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Лори Деитер.

За производот

Избор на клиент