0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Само мојата големина женски плус големина џеб за истегнување на панталони, пакувања

Само мојата големина женски плус големина џеб за истегнување на панталони, пакувања

DEN 559.84
Достапно за нарачка

Достапност

Двојно нагоре на стил и удобност со само моите големини влечење панталони два пакувања. Дизајнирани со многу истегнување, овие панталони нудат потег-со тоа што се вклопуваат и леснотија. Сигурно да станете ваш нов одење, можете да ги спарите со сè и сè .. мета за викенд или убава блуза за работа. Материјал : 72% памук/26% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара панталони. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Classic; Директна силуета. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 30 ”inseam; Petite : 28 ”Inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две џебови од предни исечоци. Карактеристики : Стекнете памучна ткаенина. Женски плус големина панталони за повлекување од само моја големина. Материјал : 72% памук/26% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара панталони. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Classic; Директна силуета. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 30 ”inseam; Petite : 28 ”Inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две џебови од предни исечоци. Карактеристики : Стекнете памучна ткаенина. Женски плус големина панталони за повлекување од само моја големина. Материјал : 72% памук/26% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара панталони. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Classic; Директна силуета. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 30 ”inseam; Petite : 28 ”Inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две џебови од предни исечоци. Карактеристики : Стекнете памучна ткаенина. Женски плус големина панталони за повлекување од само моја големина.

За производот

Избор на клиент