0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Отпорник на моторот на вентилаторот компатибилен со 2003 година- Honda Accord 2004- Acura TSX

Отпорник на моторот на вентилаторот компатибилен со 2003 година- Honda Accord 2004- Acura TSX

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално Конфигурација : 4-постепено машко терминал; 1 Femaleенски Connector Inter Change Дел Број : RU398, 20315 Warranty : 1-годишна гаранција за гаранција за неограничено мијалница, изработен од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашата обнова, поправка и потреби за одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот производ за замена на ОЕ за вашиот производ за замена за замена за вашиот производ за замена за замена за вашиот производ за замена за вашиот заменски за вашиот производ за замена за вашиот производ за замена за вашиот ОЕ за замена на ОЕ за вашиот производ за замена за замена за вашиот производ за замена за замена за вашиот производ за замена за замена за вашиот производ за замена на ОЕ за вашиот производ за замена за замена за вашиот производ за замена на ОЕ за ваш damaged or aged factory part.Compatible with the following vehicles : Acura2004-2008 TSX 4-Door Honda2005 Accord Hybrid 4-Door2003-2005 Accord (submodel : DX, EX, LX) 4-Door2008 Civic2006-2007 Civic (submodel : DX, EX, LX, Si) Број на делови од 2 врати : RU398, 20315.

За производот

Избор на клиент