0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставен модерен колеџ 30oz. Крстовец Тумблер со слама и капаци за затворање - тигри на Обурн - вакуум од не'рѓосувачки челик изолирана кригла од универзитетскиот к?

Едноставен модерен колеџ 30oz. Крстовец Тумблер со слама и капаци за затворање - тигри на Обурн - вакуум од

DEN 825.28
Достапно за нарачка

Достапност

Опашката во стил со едноставен модерен изолиран крстосувач. Овој Tumbler го покажува вашиот омилен тим, додека го одржувате вашиот пијалок совршена температура! Едноставен модерен колеџ 30oz. Крстовец Тумблер со капаче за слама и затворање - тигри на Обурн - 18/8 вакуум од не'рѓосувачки челик изолиран NCAA University Cup Cup Официјално лиценцирана : Покажете ги вашите училишни бои со официјално лиценциран софтвер за пијалоци. Изолиран вакуум : Едноставен модерен лиценциран софтвер за пијалоци е двоен иден и вакуум изолиран, што го одржува вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови. Премиум 18/8 не'рѓосувачки челик : Тумблер е направен од висококвалитетен, не'рѓосувачки челик од 18/8 храна од 18/8 и е обложена во трајна завршница. Премиум бакарен обложен изолационен слој : Надворешноста на внатрешниот wallид, во подрачјето за запечатена вакуум, е обложена во тенок слој на бакар за додадена изолација. Зошто едноставна модерна : нашите основни принципи на дарежливост и извонредност нè инспирираа да продаваме производи со висок квалитет, да дејствуваме како одлични партнери со сите со кои комуницираме и даваме минимум 10% од нашите профити.

За производот

Избор на клиент