0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Одлична вредност Намалете го маснотијата блок Колби и Монтереј Jackек сирење, Оз

Одлична вредност Намалете го маснотијата блок Колби и Монтереј Jackек сирење, Оз

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Одлична вредност Намалете го маснотијата блок Колби и Монтереј Jackек сирењето е направено со вистинско млеко и испорачува рафал со вкусна лукава добрина во сите ваши омилени јадења. Ова сирење доаѓа во форма на блок што го олеснува да се рендан, сецкан, исечен, стопен или печен. Ова популарно сирење е одлично за мак и сирење, сирење на скара, пире од компири, енцилади, такос, прашалки, сос од тестенини, пица, лазања и многу повеќе. Исечете го на коцки и уживајте со бебешки моркови и страна на панделки за здрава закуска. Послужете го со пушеле летни колбаси и путер со јасен крекери за да создадете вкусна лента за мезе. Ова сирење нуди придобивки од исхраната бидејќи е добар извор на протеини и калциум. Има 1/3 помалку маснотии од редовните сирење Колби и Монтереј Jackек и е без глутен. Уживајте во свежиот вкус на голема вредност Намалете го маснотијата блок Colby & Monterey Jackек сирење. Производите за вредности им овозможуваат на семејствата прифатливи, висококвалитетни намирници и опции за потрошувачка на домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одлична вредност Намалете го маснотијата блок Колби и Монтереј Jackек сирење, 8 мл. Одлично за лизгачи на плескавици. 1/3 помалку маснотии од редовните сирење Колби и Монтереј Jackек. Лесно за решетка, исецка, парче, топење или печење. Добар извор на протеини и калциум. Без глутен.

За производот

Избор на клиент