0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Mirtsенски тим за брендирани женски екипа на Newу Орлеанс, кој го брендираше маицата со долг ракав со долги ракави-црна

Mirtsенски тим за брендирани женски екипа на Newу Орлеанс, кој го брендираше маицата со долг ракав со долги

DEN 318.08
Достапно за нарачка

Достапност

Откако надворешната температура ќе започне да испушти некои, тоа е совршено време да ја пробиете оваа екипа на лебдат маица со V-вратот од брендирана фанатици. Се одликува со графики на Orу Орлеанс Светители во впечатлив дизајн на Crisscross, создавајќи свеж изглед за ансамблот на денот на вашата игра. Feelе се чувствувате како trendsetting fanу Орлеанс светци во овој врв. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% памук со прстен. Графики за печатење на екран. V-врат. Долги ракави. Машинско миење со облека внатре надвор, паѓајте суво на ниско ниво. Јака без ознака. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Брендирани со фанатици.

За производот

Избор на клиент