0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Студела индустрија надреална полна месечина дрво силуета пејзаж сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Студела индустрија надреална полна месечина дрво силуета пејзаж сликарство бело врамен уметнички печатен wallид

DEN 319.52
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee. Нашите врамени уметнички дела се безбедно монтирани во рамка со жито од дрво од 1,5 инчи и подготвени да висат. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате парче изјава. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : природа, ноќ, ноќ, на отворено, астрономија, месечина, растение, дрво, полна месечина. Дизајн од Дирк Вуденхаген.

За производот

Избор на клиент