0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Огледало компатибилен со Nissan Pathfinder левата страна на возачот на страната на сигналот за сигнал, што може да се слика со светло-светло, што може да се слика

Огледало компатибилен со Nissan Pathfinder левата страна на возачот на страната на сигналот за сигнал, што

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Специфично за производство на производи : без автоматско-склопување на местата за откривање : без слепи странични сигнали за сигнали : светло за сигнал за сигнал/финиш : Завршување на типот : Рачно преклопување Операција : Енергетска стакло : Не-хетадемеморија потсетиме : без меморија Производство вклопување : Директно фитпудл. Вклучена светлина : Без продадена светлина на локва : Продадена индивидуално Препорачана употреба : OE замена на виените ретровизори се вашите најприфатливи огледала за замена на ОЕ и тие се произведени од највисок квалитет, отпорни на корозија материјали за да ги издржат сите видови на временски услови. Kool Vue е специјализирана за производство на огледала за сите правила и модели; Нашите огледала минуваат низ ригорозно време, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате ретровизори со највисок квалитет. Поддржано од 1 -годишна гаранција на Kool Vue - не можете да тргнете наопаку со огледалата на Kool Vue! Линиите на бранови на очилата за огледало не треба да се користат за да се идентификуваат загреаните огледала, бидејќи сè повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала. Компатибилен со следниве возила : Локација : странична година (и) на возачот Направете модел Trim 2017 Nissan Pathfinder Platinum, S, SL, SV OE Број : 963029pf9a. Број на делови : NI1320277. Број на размена на дел : 963029pf9a. NI1320277. 963029pf9a-pfm. Одговара Изберете : 2017 Nissan Pathfinder S/SV/SL/Platinumand More - Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

За производот

Избор на клиент