0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
ElitedEsk G Desktop компјутер, Intel Core I I7- Quad-Core 3. GHz, GB RAM DDR SDRAM, GB HDD, фактор на мала форма

ElitedEsk G Desktop компјутер, Intel Core I I7- Quad-Core 3. GHz, GB RAM DDR SDRAM, GB HDD, фактор на мала

DEN 1487.84
Достапно за нарачка

Достапност

Бизнис бара доверба. Еве го твоето. Наменето да ги извршувате, импресионирате и заштитите-The Sleek HP Elited Esk 800 G1 ви помага да се вклучите во деловниот успех, додека дозволувате корисно распоредување. HP ELITEDESK 800 G1 Десктоп компјутер, Intel Core i7 i7-4790 Quad-Core (4 Core) 3,60 GHz, 4 GB RAM DDR3 SDRAM, 500 GB HDD, факторот на мала форма лесно се надградува, обезбедува лесен пристап во внатрешниот хардвер. Intel Core i7 3,60 GHz процесор обезбедува молња брза брзина и врвни перформанси дури и за најтешки задачи и интензивни игри. Windows 7 Professional OS паметно управува со вашиот хардвер и ефикасно работи со рутински апликации. 500 GB HDD ви обезбедува доволно простор за чување на сите ваши документи и мултимедијална содржина. Супер мулти-формат ДВД диск за сите ваши оптички медиуми и потреби за снимање на видео; Игра и гори ДВД -а и ЦД -а. Intel HD Graphics 4600 споделена графичка картичка за гледање HD видеа, уредување на слики и комплексни канцелариски апликации. 4 GB меморија за мазно мултитаскинг. Фактор на форма на фактор на мала форма за дополнителна сигурност и сигурност. Gigabit Ethernet порта за ултра брзи брзини на мрежата.

За производот

Избор на клиент