0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Комбинирана комбинирана пица ролна мини закуски

Комбинирана комбинирана пица ролна мини закуски

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Комбинирана комбинирана пица ролна мини закуски каснувања, колбаси и пица со врвот со пиперони зачинета пица во златна кора. Врвови за кутии за едукатитонбиг вкус мини големина! Нашите најнеактивни и раширни ролни! Совршен за споделување! Помала, попрска големина. Лесно е да се направи микробранова 24 ролни за помалку од 2 минути! Врвови за кутии за образование. Голем вкус мини големина!.

За производот

Избор на клиент